En iyi jel çamaşır suyu Persil

30 Nisan 2014 Çarşamba

Tüm dünyada 100 yılı aşkın süredir kaliteli ürünler sunarak güvenilir ve başarılı marka imajını koruyan Persil, yeni jel teknolojisi ile bağımsız test kuruluşu tarafından Türkiye’de çamaşır temizliğinde jel formdaki en iyi deterjan seçildi

en-iyi-jel-camasir-suyu-persil

Persil, hızla büyüyen sıvı deterjan segmentine sunduğu yeni Persil Jel deterjan ile sektöre yön vermeye devam ediyor. Çamaşır yıkama performansını, üstün kalite ve teknoloji ile birleştiren deterjan sektörünün öncü markalarından Persil, bağımsız test enstitüsünce yapılan testlerde Türkiye’de çamaşır temizliğinde jel formdaki en iyi deterjan olduğunu gösterdi.

Performansı bağımsız test enstitüleri tarafından onaylanan Persil, pek çok leke üzerinde düşük ısıda bile üstün leke çıkarma performansı sergiliyor.

Persil, insanların hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için çalışan Henkel bünyesinde yer alıyor. Türkiye pazarında sürekli ilklere imza atarak yenilikçiliğini pekiştiren marka, 2010 yılında Türkiye pazarına sunduğu Persil Jel ile de hem beyazlar hem renklilerin temizliğinde titiz hanımların tercihi olmayı sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri