Erzurum AVM’de cumhuriyet coşkusu

30 Ekim 2012 Salı

Erzurum Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet Bayramı’nın 89’uncu yıldönümü kutlamalarına ortak oldu ve gün boyunca cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi

erzurum-avmde-cumhuriyet-coskusu

Erzurum Alışveriş Merkezi, bu yıl 89’uncu yıldönümü etkinlikleri gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olarak merkezinin koridorlarında cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi. Bando ekibinin çaldığı marşlar ile dev bayrak eşliğinde yapılan cumhuriyet yürüyüşü renkli sahnelere sebep oldu.

14.00 ile 19.00 saatleri arasında gerçekleştirlen kutlamalarda genç, yaşlı büyük küçük herkes 20 metrelik dev bayrağın çatısı altında toplanarak cumhuriyet şarkıları eşliğinde yürüdü.

Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal; “Tarih sahnemizde gerçekleşen ve Türkiye için en önemli olaylardan biri olan Cumhuriyet’in ilanının 89’uncu yıldönümü kutlamalarına Erzurum AVM olarak ortak olmak bizi çok gururlandırdı.  Erzurum’a hizmet etmeyi amaç haline getirdik ve bütün özel günlerde gerçekleştireceğimiz kutlama ve etkinliklerle Erzurumluların kalbini fethetmeye devam edeceğiz” dedi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri