Esenlik’ten yeni şube

12 Ağustos 2014 Salı

Esenlik Market’in Malatya Turgut Özal Tabiat Parkı içerisinde açtığı yeni mağazası hizmet vermeye başladı

esenlikten-yeni-sube

Malatya’nın önemli sosyal alanlarından birisi olan Turgut Özal Tabiat Parkı özellikle yaz aylarında aileler tarafından yoğun olarak ziyaret ediliyor. Park içine açılan Esenlik’in yeni şubesi ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde düzenlendi.

Açılan şubenin hayırlı olması temennisinde bulunan Esenlik Market Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Hizmete açtığımız bu şubemiz, Orduzu Pınarbaşı’na piknik yapmaya gelenle vatandaşlarımızın tüm taleplerini karşılayacak şekilde dizayn edilen bir mini market. Buraya piknik yapmaya gelen müşterilerimizin kahvaltılık, et ürünleri, sebze ve büfe malzemelerinin markette bulunması için ciddi talepleri vardı. Bundan sonra piknik yapmaya gelenler fazla zahmete girmesinler, marketimiz içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Şubemizin Malatya’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hizmete açılan market içerisinde ilk inceleme ve alışveriş Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ile birlikte Esenlik Genel Müdür Yardımcıları Kadir Çelik, Yusuf Orhan, Mesut Bozkurt, Ahmet Faik Yıldız ve Erhan Soylu tarafından yapıldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri