Esenyurt’un yeni gözdesi kapılarını açtı

17 Ekim 2017 Salı

İstanbul'un hızla gelişen yerleşim merkezlerinden biri olan Esenyurt’ta City Center İnşaat yatırımı ile 200 bin metrekarelik alan üzerinde 5 yılda hayata geçirilen City Center Projesi içerisinde yer alan City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı

esenyurtun-yeni-gozdesi-kapilarini-acti

City Center İnşaat yatırımı ile hayata geçirilen City Center Projesi içinde yer alan City Center AVM, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Esenyurt Emniyet Müdürü Dr. Hakan BECEL’in katılımıyla İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt ve GMS İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin GÜL’ün de hazır bulunduğu kurdele kesme merasimi ile kapılarını açtı.

 

60 bin metrekarelik alan üzerinde 4 katlı olarak inşa edilen City Center AVM’nin resmi açılışı ise ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.

 

İstanbul Esenyurt’ta yükselen City Center Karma Proje içerisinde Home - Office Kule, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Esenyurt Belediye Başkanlığı Binası, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nin hemen yanı başında yer alan City Center AVM; 130 mağazasının yanı sıra geniş koridorları, küçük meydanları, etkinlik ve çocuk eğlence alanları, dinlenme köşeleri, sinema ve teraslı restoran kafeleri ile ziyaretçilerini daha önce hiç yaşanmamış bir deneyime davet ediyor.

 

Tüm sosyal faydaları bir araya toplayarak ilçenin merkez noktasını belirleyen City Center Karma Projesi içerisinde yer alan AVM; Esenyurt ilçe meydanında, metrobüs, E-5 ve TEM yollarına 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, 3’üncü havalimanına 15 dakika mesafede olup 2019’da yapılacak metro hattı üzerinde bulunuyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri