Espark, çocukları eğlendirmeye devam ediyor

20 Şubat 2013 Çarşamba

Espark Çocuk Kulübü her cumartesi günü birbirinden renkli ve eğitici aktivitelerle hem eğlenmek hem öğrenmek için tüm çocukları Espark’a davet ediyor

espark-cocuklari-eglendirmeye-devam-ediyor

Espark Alışveriş Merkezi her cumartesi çocuklar için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Anne ve babaların alışveriş keyfi yaşarken çocukların eğlenerek öğreneceği etkinlikler; saat 12.30’da Espark Minti Monti Çocuk Tiyatrosu ve saat 18.30’da Espark Satranç Eğitimi Espark Çocuk Kulübü kapsamında Espark’ta gerçekleştiriliyor.

Her Cumartesi günü 12.30’da Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi ve Oyuncak Kumpanya Ekibinin deneyimli kadrosunun hazırlayıp sunduğu “Espark Minti Monti Çocuk Tiyatrosu”  ile çocuklar eğlenceli bir gün yaşıyor.

Her Cumartesi günü 18.30’da ESEM’in işbirliği ile “Espark Satranç Eğitimi” minik ziyaretçilerle buluşuyor. Minik misafirlerin yaşıtları ile keyifli saatler geçireceği etkinlikler ücretsiz gerçekleşiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri