Espark’ta fotoğraf sergisi

05 Eylül 2013 Perşembe

Eskişehir`in düşman işgalinden kurtuluşunun 91’inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şubesi tarafından "Savaşlardan Cumhuriyetlere" adlı fotoğraf sergisi geçtiğimiz günlerde Vali Yardımcısı Azmi Çelik, Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Serhat Mermer ve birçok katılımcı ile birlikte Espark Alışveriş Merkezi’nde açıldı

esparkta-fotograf-sergisi

Espark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen törende konuşan Vali Yardımcısı Azmi Çelik, serginin Eskişehir`in kurtuluşunun 91’inci yıl dönümü dolayısıyla açıldığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Ayrıca Çelik, "Dileriz böyle büyük kayıpların olduğu savaşlar bir daha yaşanmaz. Buradaki fotoğraflar, savaşta çekilmiş fotoğrafların büyütülmüş hali ve orada yaşanan tüm sıkıntıları gösteriyor. Tüm kentlilerin ziyaret etmesi gereken bir sergi" dedi.

Daha sonra Çelik, Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyeleri ve gazilerle sergiyi gezerek fotoğraflardaki hikâyeleri gazilerden dinledi. Sergide, savaş döneminde çekilmiş yaklaşık 50 fotoğraf yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri