Koçtaş sezonu büyük bir indirimle uğurlayacak

04 Ağustos 2015 Salı

Koçtaş, yaz sezonunu dev bir indirim kampanyasıyla uğurlamaya hazırlanıyor. Ev geliştirme perakendesinin lideri Koçtaş’ın Dev Sezon Finali’nde yüzlerce üründe yüzde 60’a varan indirim kampanyası başlıyor

koctas-sezonu-buyuk-bir-indirimle-ugurlayacak

Evini güzelleştirmek isteyenlerin adresi Koçtaş, tüketiciler için avantajlı kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyor. Koçtaş, yaz mevsiminin sonuna yaklaştığımız şu günlerde yüzlerce üründe geçerli olacak yeni bir indirim kampanyası düzenliyor. Koçtaş’ın stoklarla sınırlı olan kampanyasında dekorasyondan aydınlatmaya, mutfaktan banyoya, bahçeden ev aletlerine kadar pek çok kategoride yüzde 60’a varan indirim fırsatı ziyaretçileri bekliyor.

Bahçe ürünlerinde büyük fırsat var
Koçtaş, başta oturma ve yemek grupları olmak üzere; çeşit çeşit barbekü ve mangallar, bahçenizi güzelleştirecek modern metal aksesuarlar, balkon setleri, dış mekân aydınlatmaları, salıncaklar, saksılar ve sulama ekipmanları, çiçekler ve bahçe aletleri gibi pek çok bahçe ürününde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Koçtaş’ta Dev Sezon Finali’ne özel Blooma markalı Longley Kömürlü Mangal 179,90 TL yerine 99,99’ye, Aland Çift Taraflı Katlanabilir 3’lü Bahçe Seti 439,90 TL yerine 279,90TL’ye satışa sunuluyor.

Koçtaş’ta serinlemek de indirimli
İklimlendirme alanındaki lider markaları da tüketiciyle buluşturan Koçtaş’ın ürün gamında yer alan duvar tipi, taşınabilir ve salon tipi klimalar ile masaüstü ve ayaklı vantilatörler, yazı serin geçirmek isteyenler için Koçtaş Dev Sezon Finali’ne özel indirimler ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri