Ev temizliğinde geleceğin teknolojisi Vileda’dan

23 Mayıs 2013 Perşembe

Size ev temizliğinde rahat nefes aldıracak, zamandan tasarrufta çağ atlatacak devrim Vileda’dan geldi. Önceleri yalnızca bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz teknoloji, ViRobi Şarjlı Robot Paspas ile şimdi evimizde

ev-temizliginde-gelecegin-teknolojisi-viledadan

Ev temizliği artık ondan soruluyor. Vileda’nın ViRobiŞarjlı Robot Paspas, tek bir tuşla evinizde mükemmel temizlik sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey ViRobi’yi temizlemek istediğiniz odanın zeminine koymak veçalıştırma düğmesine basmak. ViRobi, rastgele hareketleri sayesinde zeminde temizlenmemiş yer bırakmıyor. Odadaki toz, saç ve tüyleri mıknatıs gibi topluyor, zemini kirlerden arındırıyor.

Parke, marley ve seramik gibi sert yüzeylerde sorunsuz kullanılabiliyor. Kablosuz olduğu için mobilya altlarında ve aralarında rahatlıkla dolaşabiliyor. Küçük veyuvarlak formunun yanı sıra özel esnek taban tasarımıile de köşelere, duvar diplerine kolayca ulaşabiliyor. Siz sinemada, tiyatroda ya da dışarıda arkadaşlarınızla hayatın keyfini çıkarırken o evde sessizce işini yapıyor. ViRobi çalışırken maksimum 65 desibel ses çıkartıyor yani evinizin sessizliğini bozmuyor.

ViRobi temizlikte engel tanımıyor
ViRobi dönebilen tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ediyor. Bir nesneye çarptığında ise otomatik olarak yön değiştiriyor. Kendi etrafında dönerek hareket ettiği için de daha fazla alana ulaşıyor ve çok daha etkili temizlik sağlıyor. ViRobi, yedek bezin kolay tutunmasını sağlayan özel Velcro malzemesiyle olduğu kadar, odanın her köşesine kolayca ulaşması ve deforme olmayan yapısı ile de fark yaratıyor.

Odanın büyüklüğüne göre program
ViRobi’nin 30 dakikalık ve 120 dakikalık 2 farklı temizlik programı bulunuyor. Siz hangi programı seçerseniz ViRobi o süre boyunca istediğiniz yeri temizliyor. 30 metrekarelik bir odayı kısa programla yani 30 dakikada temizleyebiliyor. Süre dolunca da kendiliğinden duruyor.

ViledaViRobi Şarjlı Robot Paspas, enerjisi bittiğinde yeniden şarj edilerek tekrar çalışmaya hazır hale geliyor. ViRobi, içinde şarj aleti, kullanım kılavuzu, 3 adet kullan-at yedek bez, yumuşak taban ve 2 adet pil bulunan kutusunda satışa sunuluyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri