Ev ve ofisler Tchibo’yla düzenleniyor

20 Ağustos 2013 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunacağı “Eviniz ve Ofisiniz İçin” temasıyla tüm ev ve ofislere hayatı kolaylaştıran dokunuşlar yapıyor

ev-ve-ofisler-tchiboyla-duzenleniyor

Her hafta değişen temalarıyla her yaşa ve zevke uygun temalar sunan Tchibo, “Eviniz ve Ofisiniz İçin” temasıyla birbirinden pratik ve kullanışlı ürünler vadediyor. Zaman zaman herkese sıkıcı gelen belge düzenlenmesi, kart yazımı ve dosyalama gibi işlere akıllı çözümler üreten alternatiflerle hayatları kolaylaştırırken; MP3 çalar, radyo gibi ürünlerle de enerjileri yükselten teknolojik aletlere yer veriyor.

Çarpma ve çizilmelere karşı koruyucu özelliğe sahip akıllı telefon kılıflarından ayraçlı ajandaya; entegre aküsüyle yolculuklar için ideal mini hoparlörden yatarak veya koltukta kullanım için ideal dizüstü bilgisayar altlığına uzanan geniş koleksiyon, tüm ev ve ofisler için şık bir rahatlık sağlıyor.

Tchibo detaylarlarıyla düzeni yakalayın
Pratikliği rahatlığa çeviren ürünlerin yanı sıra; doğru ışık için de farklı tasarımlar sunan “Eviniz ve Ofisiniz İçin” teması; klasik çalışma masası lambası, led okuma lambası ve ayaklı lambayla en ferah aydınlatma önerilerinde bulunuyor.

Oturarak çalışan hemen herkesin ortak sıkıntısına çözüm getiren yüksek tabure, ofislerin olmazsa olmazı dolap çeşitleriyle A’dan Z’ye her detayı düşünen yeni tema yarın (21 Ağustos) tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında Tchibo severlerin beğenisine sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri