Femin&Art resim festivali Forum Trabzon’da gerçekleşti

15 Eylül 2014 Pazartesi

Dünyanın 26 ülkesinden gelen kadın sanatçıların katılımıyla düzenlenen Femin&Art 7’inci Uluslararası Resim Festivali finali Forum Trabzon’da renkli bir atölye çalışması ile düzenlendi

feminart-resim-festivali-forum-trabzonda-gerceklesti

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon’da, dünyanın dört bir yanından gelen kadın sanatkârların katılımıyla festival gerçekleşti. Femin&Art 7’inci Uluslararası Resim Festivali adıyla düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin yanında İtalya, Almanya, Gürcistan, Rusya, Kıbrıs, Makedonya ve İspanya’nın da aralarında bulunduğu toplamda 26 ülkeden 100 kadın resim sanatçısı katıldı.

Festivale yoğun ilgi
8 Eylül’de Forum Trabzon’da sergi ile açılışı yapılan festival, 13 Eylül Cumartesi günü festivale katılan sanatçıların, huzurevi sakinlerinin ve Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen çocukların katılımıyla gerçekleşen atölye çalışması ile son buldu.

Festival kapsamındaki sergiye ve kapanış etkinliğine Trabzonlu sanatseverlerin katılımı yoğundu. Çeşitli resim türlerindeki çalışmaların sanatseverlerle buluştuğu serginin teması ‘Dün, bugün, yarın’dı.
Festivalin son günü Forum Trabzon’da gerçekleşen atölye çalışmasında, festivalin bu yılki teması olan ‘Dün, bugün, yarın’a temsilen huzurevi sakinlerimiz ve Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen çocuklar yer aldı. Katılımcı sanatkârlarla birlikte gerçekleştirilen performans büyük beğeni topladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri