Ferrero Türkiye’nin yönetimi belli oldu

03 Ağustos 2017 Perşembe

Ferrero Grubu, Aldo Kaslowski’nin 4 Eylül tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanması ile birlikte yeni Yönetim döneminin başlayacağını duyurdu

ferrero-turkiyenin-yonetimi-belli-oldu

Grubun CEO’su Lapo Civiletti: “Aldo Kaslowski, Türk ve İtalyan iş dünyasında derin bilgiye sahip olup, kendisinin deneyimi Ferrero’nun Türkiye’deki varlığına büyük katkı sağlayacaktır.” yorumunu yaptı.

 

İtalya’nın 2004-2010 yılları arasında Türkiye Büyükelçiliği görevinde bulunan Carlo Marsili, son 7 yılda olduğu gibi Ferrero Türkiye Fahri Başkanlık ve politik konularda üst düzey danışmanlık görevini sürdürmeye devam edecek.

 

Grubun Gelişen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marco Capurso: “Yeni yönetim yapısı Ferrero Grubu’nun Türkiye’deki faaliyetlerini güçlendirmektedir.” yorumunda bulundu.

 

Karadeniz bölgesinde fındık sektöründe önemli yatırımlar yapan, komşu ülkelere yönelik önde gelen bir ihracat merkezi olarak gelişen Manisa’da modern bir üretim tesisi kuran Ferrero’nun Türkiye’deki varlığı ön plana çıkıyor.

 

Ferrero, Türkiye ekonomisinde kalkınmayı destekleyici, üretici ve ihracatçı olarak da önemli rol oynamakta. Grup, bu pazarın bir aktörü olarak yatırımları, ticari ve tarımsal faaliyetleri ile Türkiye’de büyük bir değer yaratmakta.

 

Ferrero Grup’un İnovasyon ve Stratejik İş Birimlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Aldo Uva: “Yeni yönetim, grubun Türkiye ile daima daha köklü ve sağlam bir ilişki geliştirme isteğinin bir başka göstergesidir.” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri