Festival dans coşkusuyla sürüyor

21 Haziran 2012 Perşembe

Orion Shopping Fest kapsamında düzenlenen etkinlikler Shop&Dance ile devam ediyor. İsteyen herkesin ücretsiz katılabileceği Shop&Dance etkinliğinde katılımcılar usta dansçılardan ücretsiz dans dersleri alacaklar. Hemen her yaş grubunun katılabileceği derslerin ardından seyrine doyulmaz dans gösterileri sunulacak

festival-dans-coskusuyla-suruyor

 

Orion’da Shopping Fest tüm hızıyla sürerken festival coşkulu bir etkinlikle devam ediyor. Açılışı Küba Müzik Grubu’nun gösterisiyle yapılan, ardından çeşitli müzik etkinlikleri ve hediye kampanyalarıyla bölge halkını Orion’da buluşturan Shopping Fest, şimdi de Shop&Dance ile coşkuyu doruğa çıkarıyor.

Hemen her yaş grubundan isteyen herkesin katılabileceği Shop&Dance programı, dans derslerini ve gösterileri kapsıyor. 6-15 yaş grubu çocuklar, 16-25 yaş grubu gençler ve 25 yaş üzeri yetişkinler için ayrı ayrı düzenlenen dans derslerine katılım ücretsiz. Onur-Suzan Dans Okulu’nun uluslararası dans sertifikalarına sahip eğitmenleri tarafından verilecek derslerde, her gün farklı bir dans öğretilecek. Her bir ders 45 dakika sürecek.

Orion alt kattaki etkinlik alanında yapılacak dans dersleri 20, 22 ve 27 Haziran günlerinde gerçekleştiriliyor. Shopping Fest’in son günü olan 29 Haziran Cuma günü ise final gecesine yakışır bir dans gösterisi sunulacak. Onur-Suzan Dans Okulu’nun usta dans hocalarının sunacağı Cha Cha, Jive, Tango, Salsa ve Bachata şovu unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Derslere katılanlara özel hediyeler
Orion Shop&Dance etkinlikleri süresince, aktivitelere katılanları bir de hediyeler bekliyor. Tüm katılımcılara, dans geceleri için giriş kartları verilecek. Onur-Suzan Dans Okulu Dans Geceleri’ne dört hafta boyunca katılmalarını sağlayacak bu kartlar, isimlerine özel olacak. Ayrıca katılımcılar, aynı okuldaki dans eğitimleri için de yüzde 25 indirim şansına sahip olacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri