Flo ile sevgilinizi nazardan koruyun

07 Şubat 2013 Perşembe

Sevgilinize Flo’dan seçeceğiniz kadın ayakkabı ya da aksesuar ürünleri ile birlikte nazar boncuğu ve Swarovksi taşın uyumuyla ortaya çıkan sezon trendi bileklik hediye etmeyi ister misiniz? Bunun için 9-15 Şubat günleri arasında Flo’nun yeni sezon koleksiyonundan sevgiliniz için 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli

flo-ile-sevgilinizi-nazardan-koruyun

Flo, Sevgililer Günü’nde gerçekleştireceği kampanyası ile sevgilinize çok özel bir hediye sunuyor. Flo, 9-15 Şubat günleri arasında 75 TL ve üzeri kadın ayakkabı ya da aksesuar alışverişi yapan herkese çekilişsiz ve kurasız Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan sezonun trendi “Swarovski taşlı nazar boncuklu bileklik” hediye ediyor.

Makrome örgüden tasarlanan ve toplam beş rengi bulunan “Swarovski taşlı nazar boncuklu bileklik”, özellikle günlük yaşamda kıyafetlerinde şık detaylar arayanlar için ideal. Günün her saatine uygun bu zarif tasarım, bilekleri saracak ve alışkanlık haline gelecek.

Dünya trendlerini, rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyen kadınlar için yorumlayan Flo’nun kış koleksiyonu ulaşılabilir fiyatları ile sezon modasına damgasını vuruyor. Flo’daki rengarenk babetler özellikle genç kızların beğenisine sunuluyor. Günlük kullanıma uygun Flo’nun kürklü ve casual modelleri, çalışan kadınlara rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Flo’nun platformlu modelleri ise iddialı olmayı seven kadınlar için ideal.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri