Forum Aydın’da ‘Aşk’ dolu etkinlikler

13 Şubat 2014 Perşembe

Sevgililer Günü’nü, Burcu Güneş’in aşk şarkıları ve Aşkım Kapışmak’ın aşk konulu keyifli sohbetiyle kutlayan Forum Aydın, Sevgililer Günü’nü 3 gün üst üste kutluyor

forum-aydinda-ask-dolu-etkinlikler

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Aydın, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında, sevilen sanatçı Burcu Güneş ve aşk konulu sohbetleriyle tanınan yazar Aşkım Kapışmak’ı ağırlıyor.

Forum Aydın’da 15 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’de Zeytin Meydanı’nda gerçekleşecek etkinlikte, Burcu Güneş sevilen aşk şarkılarını Forum Aydın ziyaretçileri için seslendirecek. Aşkım Kapışmak ise aşk üzerine tarifler ve ilişkiler komedisi üzerine bir söyleşiyle sahnede olacak.

Burcu Güneş ve Aşkım Kapışmak, Forum Aydın ziyaretçilerine bol bol imza dağıtacak ve hatıra fotoğrafı çektirecek.

Çiftlere bir hediye de Forum Aydın’dan
Üstelik Forum Aydın, Sevgililer Günü’ne özel etkinliğiyle şanslı ziyaretçilerine sinema bileti kazandırıyor.

Forum Aydın Zeytin Meydanı’nda 14-15-16 Şubat günlerinde gerçekleşecek etkinliğe katılan çiftler, hem birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçirecek hem de hediye bilet kazanma şansı yakalayacak. Forum Aydın’da 50 TL ve üzeri alışveriş yapanların katılabileceği eğlenceli etkinlikte, kapalı olarak masanın üzerinde duran kartları sırayla açacak çiftler, siyah meleklerin olduğu kartları çevirmedikleri takdirde, çift kişilik sinema biletinin sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri