Forum Aydın’da dostluk kazandı

08 Haziran 2015 Pazartesi

Gelenekselleşen Forum Aydın Tenis Turnuvası, Aydınlı tenis tutkunlarına özel anlar yaşattı. Turnuvaya katılanlar, önümüzdeki yıl yeniden buluşmak üzere sözleşerek ayrıldı

forum-aydinda-dostluk-kazandi

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın’ın geleneksel Bahar Tenis Turnuvası bu yıl da yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşti.

Bu yıl 20 Mayıs-3 Haziran günleri arasında düzenlenen turnuvada, sporcular Veteran Kadınlar, Veteran Erkekler, Teşvik Kadınlar, Teşvik Erkekler ve Çocuklar olmak üzere 5 farklı kategoride yarıştı.

Heyecanlı ve keyifli maçlara sahne olan turnuvanın sonunda Veteran Kadınlar kategorisinde Gülçin Özmen, Veteran Erkekler’de Nazmi Mert Deniz, Teşvik Kadınlar’da Nilüfer Uysal, Teşvik Erkekler’de Arda Gönen birinci olarak 5 Haziran’daki ödül töreninde kürsüye çıktı.

Turnuva sonunda kupa, madalya ve Forum Aydin tarafindan verilen hediyelerini alan sporcular ve seyirciler, bu keyifli organizasyon için Forum Aydın’a ve Aydın Tenis Kulübü’ne teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri