Forum Aydın’dan kazandıran kampanya

23 Mayıs 2014 Cuma

Forum Aydın, 13 Haziran’a kadar sürecek Forum Shop kampanyasıyla ziyaretçilerine birbirinden farklı hediyeler kazanma şansı sunuyor

forum-aydindan-kazandiran-kampanya

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazandıran keyifli kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Forum Aydın’da bugün (23 Mayıs) başlayarak, 13 Haziran’a kadar sürecek ‘Forum Shop’ kampanyasına katılacak ziyaretçiler, yapacakları alışveriş sonrasında Danışma noktasında açılacak hesaplarınapuan yükletebilecek.

Ziyaretçiler,  Forum Aydın’da bulunan mağazalarda yaptıkları alışverişlerde topladıkları puanlar karşılığında LED TV’denakülü arabaya, oyun konsolundan tablet bilgisayara, ütüden cezve setine kadar çok çeşitli hediyeleri Danışma’ya giderek alabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri