Forum Bornova’da Afacanlar Sınıfı açıldı

14 Eylül 2015 Pazartesi

Looney Toones kahramanlarının öğretmenlik yapacağı Afacanlar Sınıfı’nda minikleri eğlenceli sürprizler bekliyor

forum-bornovada-afacanlar-sinifi-acildi

Forum Bornova, miniklerin okul heyecanını Afacanlar Sınıfı ile paylaşacak. Forum Bornova’da 12-20 Eylül arasında hafta içi her gün gerçekleşecek olan Afacanlar Sınıfı’nın öğrencileri, çok sevdikleri Looney Tunes çizgi kahramanları ile birlikte koca bir gün geçirecek.

Afacanlar Sınıfı’nda Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Silvester başta olmak üzere en sevilen Looney Tunes çizgi film kahramanları çocuklara öğretmenlik yapacak. Afacan Sınıfı’nın öğrencileri ise Okul Otobüsü ve Çılgın Teneffüs gibi aktivitelerle hem eğlenecek hem de birlikte öğrenmenin keyfini yaşayacak.

Pedagojik bir hassasiyetle uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilecek olan etkinlik, 12-20 Eylül günleri arasında hafta içi her gün 13.00 ile 21.00 saatleri arasında tüm çocuklara açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri