Forum Bornova’da babalar ve çocukları yarışıyor

05 Haziran 2014 Perşembe

Forum Bornova Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı başlıyor

forum-bornovada-babalar-ve-cocuklari-yarisiyor

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Babalar Günü’nde heyecan dolu bir yarışmaya sahne oluyor. Forum Bornova’nın ‘Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı’ bu yıl da tüm babalar ve çocuklarına eğlence dolu saatler vaat ediyor.

Forum Bornova’nın 8’incisini düzenlediği ‘Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı’nda babalar ve çocuklardan oluşan takımlar, model tekneleriyle etapları en kısa sürede bitirmeye çalışacak. Parkuru en kısa sürede tamamlayan ilk üç takım, Forum Bornova’dan Babalar Günü’ne özel hediyelerin sahibi olacak.

Heyecan dolu saatlerin yaşanacağı yarışma 15 Haziran Pazar Günü saat 17.00’da gerçekleştirilecek. 15 Haziran günü saat 12.00’a kadar Forum Bornova Danışma Birimi’ne giderek kayıt yaptıran ilk 30 baba ve çocuğu bu heyecan dolu yarışmaya katılarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri