Forum Çamlık’a yeni müdür

14 Ocak 2014 Salı

Hakan Elmastaş, Forum Çamlık AVM Müdürlüğü görevini Emre Uyar’a devretti

forum-camlika-yeni-mudur

Forum Çamlık’ta AVM Müdürlüğü görevine Emre Uyar atandı. Forum Çamlık’ta 2009 yılından beri görev yapan ve Forum İstanbul AVM Müdürlüğü’ne atanan Hakan Elmastaş’ı uğurlamak ve Emre Uyar’ın yeni görevini kutlamak amacıyla düzenlenen etkinlik, keyifli sohbetlere sahne oldu.

Forum Çamlık AVM Müdürlüğü görevine yeni atanan Emre Uyar, “Forum Çamlık, Denizli’deki ekonomik ve sosyal yaşam için çok önemli bir değer. Biz ziyaretçilerimize bir alışveriş merkezinin ötesinde, bir yaşam merkezi sunmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de etkinlik ve kampanyalarımızla Denizli’nin çekim merkezi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Forum Çamlık AVM Eski Müdürü Hakan Elmastaş ise “Forum Çamlık, kapılarını 2008 yılında açtı. Bense 2009’dan beri buradayım. Evet, ‘Biz Denizli’nin alışveriş ve yaşam merkeziyiz’ diyoruz. Ancak Forum Çamlık benim için bundan da öte; adeta evim gibi. Şimdi Denizli’ye veda ediyor ve bir başka Forum Alışveriş Merkezi’ndeki görevime başlıyorum. Bundan böyle görevime, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul’da devam edeceğim” dedi.

Keyifli sohbetin ardından, Emre Uyar, Hakan Elmastaş ve AVM yönetimi, basın mensuplarıyla birlikte bu özel günün anısına fotoğraf çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri