Forum Çamlık’ta Hediye Kabini’ne girenler kazanıyor

21 Nisan 2014 Pazartesi

Forum Çamlık, ziyaretçilerini sürpriz hediyeler kazandıracak keyifli bir kampanyaya davet ediyor

forum-camlikta-hediye-kabinine-girenler-kazaniyor

Denizlililerin buluşma noktası olan Forum Çamlık, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazandıran keyifli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerden itibaren hafta içi her gün Forum Çamlık’a gelen ziyaretçiler Hediye Kabini’ne girerek havada uçuşan hediyelerin sahibi oluyor.

Forum Çamlık’ta 18 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık olacak Hediye Kabini’ne girenler, havada uçan hediye çeklerinden yakaladıkları hediyelerinin sahibi olacak. Ziyaretçiler Forum Çamlık’tan yaptığı 100 TL ve üzeri bir alışverişin fişiyle kampanya noktasına giderek yarışmaya katılabiliyor. Hediye Kabini’ne girerek, kabin içerisindeki hava akımıyla uçan hediye çekler arasında sinema biletinden, küçük ev aletine kadar birçok hediye bulunuyor. Etkinlik, 11 Mayıs’a kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri