Forum Fashion Week Marmara Forum’da dolu dolu

04 Ekim 2012 Perşembe

Forum Fashion Week, bu yıl 5, 6 ve 7 Ekim günlerinde ilk defa Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde moda ve alışveriş tutkunlarına özel anlar yaşatacak. Androjen tarzıyla moda dünyasında fırtınalar estiren kadın görünümlü erkek model Andrej Pejic, Forum Fashion Week kapsamında yarın Marmara Forum’da düzenlenecek Avrupalı Genç Tasarımcılar defilesinde moda severlerle buluşacak

forum-fashion-week-marmara-forumda-dolu-dolu

Türkiye'nin en çok takip edilen moda bloggerlarından Buse Terim ve moda ikonu Eda Taşpınar, Forum Fashion Week’in 2’nci gününde Marmara Forum ziyaretçileriyle bir araya gelecek. Bu yıl 5, 6 ve 7 Ekim günlerinde ilk defa Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde moda ve alışveriş tutkunlarına özel anlar yaşatacak olan Forum Fashion Week, Marmara Forum’un ağırlayacağı sürpriz isimlerle renkleniyor.


Jean Paul Gaultier tarafından keşfedilip dünya modasının en çok konuşulan erkek modellerinden biri olan Andrej Pejic alımlı ve ince hatları nedeniyle erkek olmasına rağmen hem erkek hem kadın defilelerinde boy gösteriyor. Dünyanın en seksi kadınları listesine de girmeyi başaran androjen görünümlü erkek model Andrej Pejic, yarın (5 Ekim) saat 20.00’de Marmara Forum’da düzenlenecek Avrupalı Genç Tasarımcılar defilesinde modaseverler ile buluşacak.

Buse Terim, Forum Fashion Week gardırobu hazırlayacak
Yaklaşık 2 yıldır moda, bakım, stil ve
lifestyle konularında kişisel stil önerilerini, en son trendleri, takipçilerine sunan ve  Murat Boz, Fatih Terim, Burcu Esmersoy gibi isimlerin gardıroplarına sürpriz ziyaretleriyle büyük ses getiren Buse Terim, şimdi de Forum Fashion Week gardırobu hazırlayacak.

6 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te Marmara Forum’da yer alan çeşitli markalardan seçeceği giysi ve aksesuarlarla sonbahar-kış trendleri hakkında bilgi vererek styling yapacak olan Buse Terim, Forum Fashion Week için çok özel bir gardırob hazırlayacak. Forum Fashion Week ile takipçileriyle de buluşacak olan ünlü blogger, Marmara Forum ziyaretçilerine modaya dair önemli ipuçları verecek.

Podyum’da Eda Taşpınar çizgisi
London College of Fashion ve Central School of St.Martins’de moda eğitimi alan stil danışmanı ve tasarımcı Eda Taşpınar farklı çizgisiyle Forum Fashion Week’e katılacak. Dünyaca ünlü pek çok markada çalışan ve önemli defilelerde stilistlik yapan Taşpınar, Marmara Forum’da yer alan markalar arasından kendine özgü farklı tarzıyla oluşturacağı kombinleri 6 Ekim’de Forum Fashion Week podyumuna taşıyacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri