Forum İstanbul İBS Fuarı’na coşku katacak

13 Aralık 2012 Perşembe

Forum İstanbul, 14-16 Aralık günleri arasında Lütfü Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’ndabirbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek. Dileyen herkes Forum İstanbul etkinlik alanında dergi kapağına model olabilecek, çocuklar Forum İstanbul’la Oyun Zamanı seanslarında yüzlerce hediye kazanacak, Forum İstanbul Bandosu ise fuarın eğlencesini zirveye çıkaracak

forum-istanbul-ibs-fuarina-cosku-katacak

Forum İstanbul, Türkiye’de ilk defa düzenlenecek Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS’nin tanıtım sponsorluğunu üstlendi. 14-16 Aralık günleri arasında on binlerce aileyi bir araya getirecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda Forum İstanbul, birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyecek.

Ailenizle birlikte, dergilere kapak modeli olun!
Herkes kapak modeli olabilir. İBS Fuarı'nda, Forum İstanbul standındaki stüdyoya uğrayın green box tekniğiyle ister sizin, ister çocuğunuzun, isterseniz de ailece fotoğrafınız çekilsin; anında dergi kapak tasarımının içine yerleştirilsin ve büyük boy baskısı anında ücretsiz sizin olsun.

“Forum İstanbul'la Oyun Zamanı” demek, yüzlerce sürpriz hediye demek
Forum İstanbul'dan İBS Fuarı'nın çocuk ziyaretçilerine yüzlerce hediye. İBS Fuarı ana sahnesindeki "Forum İstanbul'la Oyun Zamanı" seanslarında hem oynayın, hem yarışın, hem de Turkuazoo Akvaryum ve Jurassic Land davetiyelerinden oyuncaklara yüzlerce hediyeden biri sizin olsun.

İBS Fuarı'nı Köpekbalıkları ve Dinozorlar basacak
Sizin de tüm arkadaşlarınızla paylaşacağınız harika fotoğraflarınız olabilir. Forum İstanbul’da yer alan Turkuazoo Akvaryum'un Köpekbalıkları ve Jurassic Land'in Dinozoru'yla tanışmak, fotoğraf çektirmek isteyen tüm çocuklar İBS Fuarı'na. Kimbilir belki size taş devri veya okyanuslardaki mecaralarını anlatırlar.

Forum İstanbul Bandosu'yla İBS Fuarı'nda coşku tavan yapacak
Renkli görüntüsü ve çok aşina olduğumuz şarkılardan oluşan neşeli repertuarıyla Forum İstanbul Bandosu, İBS Fuarı'nda her köşeden karşınıza çıkabilir. Türkiye'de ailelerin en keyifli vakit geçirdikleri yer olan Forum İstanbul'un bandosu eşliğinde, çocuklarınızla birlikte tempo tutacak, şarkılara eşlik edecek ve kendinizi tutamayıp dans edeceksiniz.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri