‘Forum Kapadokya’ya gel, basketbolun yıldızı sen ol’

07 Mayıs 2014 Çarşamba

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal” 8 Mayıs’ta Forum Kapadokya’ya geliyor

forum-kapadokyaya-gel-basketbolun-yildizi-sen-ol

8-11 Mayıs tarihleri arasında Forum Kapadokya’da gerçekleştirilecek ve pek çok sportif aktiviteye sahne olacak “Oyunda Kal” etkinliğinde, 11-15 yaş arası gençler Darüşşafaka Doğuş Basketbol basketbol koçları eşliğinde antrenman yapma fırsatı da bulacak. Sahaya çıkıp, kendini gösteren genç yetenekler Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.  

Projenin sözcüsü ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takım Yöneticisi ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay da 10 Mayıs’ta Forum Kapadokya’daki etkinliğe katılarak gençlerle buluşacak.

Genç yeteneklerle “Oyunda Kal” devam edecek
“Oyunda Kal” Kapadokya’dan sonra Haziran sonuna kadar Türkiye çapındaki 7 Forum Alışveriş Merkezi’nde daha gerçekleştirilerek gençlerle buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri