Forum Kayseri’de annelere özel resimler yapılacak

07 Mayıs 2015 Perşembe

Forum Kayseri, Anneler Günü’nde hem çocuklara hem de annelere büyük heyecan yaşatacak bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor

forum-kayseride-annelere-ozel-resimler-yapilacak

Kayseri’nin gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, Anneler Günü’ne özel bir resim yarışması düzenledi. Yaptığı resimle anne sevgisini en iyi anlatan 3 minik ressam, annesine çok güzel bir hediye sunma şansı yakalayacak.

8 Mayıs’a kadar 14.00-17.00 saatlerinde gerçekleştirilecek resim yarışmasına katılan çocuklar, yaptıkları resimleri etkinlik alanındaki görevlilere teslim ettikten sonra, sonuçların açıklanacağı 9 Mayıs gününü iple çekecek.

Jüri tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ilk üç dereceye giren resmin sahibi, 10 Mayıs Anneler Günü’nde annesi için Zen Diamond’tan muhteşem birer hediye kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri