Forum Kayseri’den Dünya Saati’ne destek

21 Mart 2016 Pazartesi

Forum Kayseri, 19 Mart Cumartesi akşamı ışıklarını bir saat azaltarak, iklim değişikliğiyle mücadeleye dikkat çekmeyi amaçlayan “Dünya Saati”ne bu yıl da destek verdi

forum-kayseriden-dunya-saatine-destek

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, 19 Mart Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında ışıklarını azaltarak, dünya çapında milyonlarca insanın iklim değişikliğine ‘dur’ demesinin sembolik bir örneği olan kampanyaya destek verdi.


Bu yıl onuncusu hayata geçirilen etkinlik kapsamında, kentleri ve ülkeleri temsil eden anıtsal yapılar başta olmak üzere binlerce binada ışıklar bir saatliğine kapatıldı. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Dünya Saati’ne 2015 yılında, Türkiye de dâhil olmak üzere, 172 ülke, 7 binden fazla kent ve 2 milyardan fazla insan katıldı. Dünya Saati’nin önemli sembolleri arasında kampanya için ışıklarını kapatan 10 bin yapının arasında Paris’teki Eyfel Kulesi, Londra’daki Buckingham Sarayı, Newyork’taki Empire State Binası, Times Meydanı ve Mısır’daki piramitler ile ülkemizde Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Dolmabahçe Sarayı ve Saat Kulesi, Sultanahmet Cami gibi anıtsal yapılar bulunuyor.
Forum Kayseri de dünya çapında gerçekleşen bu etkinliğe katılarak, küresel iklim değişikliğine karşı duyarlılığını gösterdi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri