Forum Trabzon, 11 ayın sultanını ağırladı

05 Ağustos 2014 Salı

Forum Trabzon, ramazana özel hazırladığı etkinliklerle ziyaretçilerine dopdolu bir ay yaşattı

forum-trabzon-11-ayin-sultanini-agirladi

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ramazan akşamları için renkli ve eğlenceli etkinlikleriyle ziyaretçilerinin iftar sonrasında da buluşma noktası oldu.

11 Temmuz’da ünlü yazar, şair ve gazeteci Sunay Akın’ı ağırlayan Forum Trabzon’da; 18-19 Temmuz’da Canlı Heykel performansı gerçekleşti. 14 Temmuz’da açılan dünyaca ünlü Ukraynalı Mikrominyatür sanatçısı Mykola Syadristy’nin sergisi 2 Ağustos’a kadar devam edecek.

Forum Trabzon’da ay boyunca iftar sonrası fasıl, tiyatro, semazen gösterisi, mehter konseri gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra açık hava nostaljik Türk sineması gösterimiyle lezzetli ikramlar eşliğinde ramazan akşamlarının keyfi ikiye katlandı.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen yetişkinler ebru atölyesinde uğraş verirken; çocuklar da parmak kukla, ramazanın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat, topaç boyama, fes yapımı, oyun hamuru gibi atölye çalışmalarıyla hem eğlendi hem de yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı buldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri