Geleceğin bilim adamları Forum Aydın’da ilk deneylerini yaptı

29 Ocak 2013 Salı

Forum Aydın’ın minik ziyaretçileri, Bilim ve Sanat Fabrikası’nda okulda öğrendiği teknik bilgileri eğlenceli deneylerle pekiştirerek, keyifli tasarımlarla el becerilerini geliştirdi

gelecegin-bilim-adamlari-forum-aydinda-ilk-deneylerini-yapti

Forum Aydın’ın minik ziyaretçileri “Bilim ve Sanat Fabrikası” ile yarıyıl tatiline keyifli bir başlangıç yaptı. Bahçeşehir Koleji öğretmenleri eşliğinde düzenlenen etkinlik ile çocuklar, yaptıkları deneylerle bilgilerin gerçekliğini kanıtlayarak bilimin eğlenceli yanlarını keşfetti.

Gerçekleştirilen sanatsal etkinlikler ile minikler, hayallerindeki tasarımları gerçeğe dönüştürmenin keyfine vardı. Birçok çocuk tarafından ilgi ile takip edilen Bilim ve Sanat Fabrikası’nda minik parmaklar keçe kullanarak fotoğraf çerçevesi, maske ve magnet gibi birçok farklı objeyi hayal dünyalarını kullanarak yeniden tasarladı.

Forum Aydın’ın etkinlikleri tatil boyunca salı – perşembe, cumartesi – pazar günleri 14.00 – 17.00 saatleri arasında çocuklarla buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri