Genpa tam gaz büyüyor

27 Ağustos 2012 Pazartesi

Akdeniz Bölgesi’ni boydan boya çevreleyen geniş mağaza ağıyla ulaşılabilir olan Genpa Alışveriş Merkezleri, 97’nci mağazasını Beykonak’ta açtı

genpa-tam-gaz-buyuyor

Genpa Alışveriş Merkezleri, “Akdeniz’in büyüyen devi” olmaya devam ediyor. Ağını her geçen gün genişleten marka, 22’nci hizmet yılında ulaştığı mağaza sayısıyla farkını ortaya koyuyor. Kumluca ilçesindeki 3’üncü ve toplamdaki 97’nci mağazasının kapılarını geçtiğimiz günlerde Beykonak’ta açan Genpa Alışveriş Merkezleri, gıdadan elektronik eşyaya kadar ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü geniş yelpazesiyle müşterilerine sunuyor.

Beykonak Belediye Başkanı Turhan Karaköse, Genpa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gültekin Gencer, Genpa Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Eldek, Genpa Bölge Koordinatörü Süleyman Özkan, Unilever Yerel Zincir Marketler Müdürü Ahmet Yamaklar’ın katılımlarıyla gerçekleşen açılış töreni, bölge halkının ve firmaların yoğun ilgisine sahne oldu.

350 metrekarelik mağazada 2 kasa ve 8 personelle hizmet vermeye başlayan Genpa Alışveriş Merkezi’nin Beykonak şubesinin açılış töreninde Gültekin Gencer, “Başarılarını Akdeniz Bölgesi’nde geliştirerek sektöründe öncü bir isim olma vizyonuyla 1990 yılında yola çıkan Genpa Alışveriş Merkezleri’nin son durağı Beykonak oldu. Genpa, Akdeniz’in büyüyen devi olmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir lokasyonda yepyeni bir mağazayla karşınıza çıkıyoruz. Her yeni açılan mağazaya olan ilginizle gücümüze güç katıyorsunuz. Sizlerin desteğiyle bölgemizin markası daha da büyüyecek” diye konuştu. 

Genpa Alışveriş Merkezleri’nin Beykonak’taki mağazasının açılışına özel kampanya ve hediyeler de hem bölge halkının hem de katılımcıların dikkatini çekti. Açılışa özel olarak Unilever ürünlerinden 100 TL alışveriş yapan ilk 50 kişiye vantilatör hediye edilirken, Beykonak’ta yaşayan bazı tüketiciler evinde ziyaret edilerek kendilerine çeşitli hediyeler verildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri