Persil formülünü yeniledi

08 Ağustos 2014 Cuma

Tüm dünyada 100 yılı aşkın süredir kaliteli ürünler sunarak güvenilir ve başarılı marka imajını koruyan Persil, geliştirdiği ColdZyme patentli enzim teknolojisi ile çamaşır temizliğinde çığır açıyor. Persil, ColdZyme teknolojisinin soğuk suda etkili enzimleri sayesinde düşük ısıda üstün yıkama performansı sergiliyor; düşük ısı sayesinde tüketiciler enerjiden tasarruf ediyor

persil-formulunu-yeniledi

Üstün kalite ve teknolojisiyle deterjan sektörünün öncü markalarından Persil, formülünü güçlendirip yenileyerek Türkiye’de çamaşır temizliğinde deterjan sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Persil ürünlerinin formülüne eklenen patentli yeni enzim ColdZyme, daha etkili yıkama ve temizleme performansı sağlıyor. Düşük derecelerde çamaşır yıkamada öncü olan Persil, yeni ColdZyme formülü ile beyazların daha parlak olmasına ve renklilerin de renklerini daha uzun süre korumasına yardımcı oluyor. Persil’in formülünü zenginleştiren ColdZyme enzim teknolojisi, 20 dereceden itibaren mükemmel temizlik sağlıyor ve soğuk suda yıkanan çamaşırların dokuları da daha uzun süre korunmuş oluyor.

Çamaşırları soğuk suyla yıkamak, daha az ısı kullanarak daha az enerji tüketilmesini sağlıyor, düşük ısı sayesinde enerji tasarrufu etmek de mümkün oluyor. Henkel markalarından Persil, ColdZyme teknolojisi ile Henkel’in sürdürülebilirlik ilkesine paralel olarak doğaya özen göstermeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri