Aroma pazar hacmini genişleterek yoluna devam ediyor

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Meyve suyu sektörü markası Aroma, yenilikçi ürünleri iç ve dış pazardaki hacmini sürekli genişletiyor. Yüzde 100 ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, tüketicilerin günlük vitamin ihtiyacını birbirinden farklı ürünleri ile karşılıyor. Aroma’nın ürün yelpazesinde 30’un üzerinde ürün çeşidi bulunuyor

aroma-pazar-hacmini-genisleterek-yoluna-devam-ediyor

Aroma’nın yüzde 100 ürün yelpazesindeki birbirinden çeşitli ve lezzetli ürünler insanların günlük vitamin ihtiyaçlarını karşılayıp serinlemelerini sağlıyor. Doğal ürünleri ile öne çıkan Aroma, obezite sorunu için çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda da şeker ilavesi içermeyen yüzde 100 meyve sularını tüketicilere sunuyor. Dünya’nın 50’den fazla ülkesine ihracat gerçekleştiren marka, her zaman dünyada ve Türkiye’de meyve suyu trendini takip edip zaman zaman bu trendi etkileme özelliğine sahip.


Ürün gamında Aroma yüzde 100 meyve suları ve nektarlar ile birlikte meyveli içecek, Aroma ananaslı içecek, Aroma limonata, Aroma Ice Tea, Aroma gazlı içecekler (Aroma sade, mandalinalı ve şeftali aromalı), Aroma mineralli gazlı içecekler gibi ürünlerin de aralarında yer aldığı 30’un üzerinde ürün bulunuyor. Ayrıca Meyöz markalı meyve nektarları ve Tropical markalı meyveli içecekler ile Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu markasıyla su pazarında yer alıyor. İnsanların dengeli beslenmesi için sağlıklı ürün üretmeye dikkat ettiklerini vurgulayan Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk, yüzde 100 doğal ürünlerini elma suyuyla tatlandırıp tüketicilerin sağlıklı beslenmelerine katkı sağladıklarını söylüyor.


Su pazarında da iddialı
Meyve suyu sektörünün önde gelen markası Aroma, Aroma Doğal Kaynak Suyu ile su sektöründe oldukça iddialı. Çevreyle dost dönüşümlü ambalajları ile öne çıkan Aroma Doğal Kaynak Suyu, 8,15 pH değerine sahip ve yüksek mineralli olması ile Türkiye’de öne çıkıyor. Aroma Doğal Kaynak Suyu, düşük miktarda sodyum içermesiyle de kalp ve damar sağlığı için koruyucu özellik taşıyor.


Aroma Doğal Kaynak Suyu, 0,33 litre, 0,5 litre, 1,5 litre, 5 litre, 8 litre ve 10 litre pet şişe ile 19 litre damacana dolumu, Uludağ'ın 2.020 metre yüksekliğinde bulunan kaynaktan gelen doğal kaynak suyu ile yapılmakta.  Ayrıca son dönemde tüketiciler tarafından özellikle istenilen cam şişe su üretimi de yapılmaktadır. Tesiste otomatik makinelerle tam hijyenik uluslar arası standartlara uygun dolum yapılıyor.


Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak suyu, zengin mineral içeriği ve düşük sodyum oranı ile sağlıklı, lezzetli ve içimi rahat bir doğal kaynak suyu. Tam otomatik makinelerle, el değmeden, hijyenik ve uluslararası standartlara uygun koşullarda dolduruluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri