Dimes sürdürülebilirlik için destek alacak

10 Şubat 2016 Çarşamba

Dimes, çevre kategorisi sürdürülebilirlik iletişimi çalışmalarında Practıce Communıcatıon Management’dan destek alacak

dimes-surdurulebilirlik-icin-destek-alacak

Dimes, “Doğaya ve İnsana Saygı” ilkesiyle yürüttüğü çevre sürdürülebilirliği kategorik kurumsal sorumluluk iletişimi çalışmalarını PRactice Communication Management ile gerçekleştirecek.

Anadolu’nun yenilebilir, sofralık meyvelerini en verimli şekilde değerlendirerek sağlıklı Tetra Pak karton ambalajlarda tüketiciye sunan Dimes, 2016 yılında Dönüşüm Doğamızda konseptli kampanyasıyla, geri dönüşüm konusunda genel bilincin artırılması ve bu alanda toplumsal davranış alışkanlıklarında pozitif değişime odaklanacak.

PRactice Communication Management, kategoribazlı işbirliği kapsamında, Dimes’e stratejik iletişim danışmanlığı, içerik yönetimi ve operasyonel iletişim hizmetleri alanlarında servis verecek.

Doğaya ve insana saygı
Bağımsız bir araştırma kuruluşunun 2015 tarihli verilerine göre, kendi kategorisinde, hane içi tüketim alanında Türkiye lideri olan Dimes’in,  bugün ülkemizin yanı sıra farklı coğrafyalarda 107 ülkede tüketicilerce tercih edildiğini belirten Dimes Pazarlama Müdürü Duygu Süleymanoğlu “Kökleri 1958’e uzanan Dimes, toprak ve insan sevgisiyle kurulmuş ve büyümektedir. Kendi yetiştirdiğimiz ve emeğini katma değerle insana sunma azminde olduğumuz bereketli toprakları işleyen üreticilerimize ücretsiz dağıtılan fidanlar, çalışanlarımız, üretim tesislerimiz, iş ortaklarımız ve ayrılmaz bir parçası olan, her gün bize güvenipbizi tercih eden tüketicilerimiz, insana bir değer zinciri oluşturuyor. ‘Doğaya ve İnsana Saygı’ ilkemizle bu değer zincirinin çevreye katkılarını artırmayı hedefliyoruz. Sorumlu ormancılık ilkelerine göre yönetilen ormanlardan elde edilen Tetra Pak karton ambalajlarımızın geri dönüştürülmesi için bilinçlendirme kampanyaları yapıyoruz. Yeni adımlarla, birlikte daha fazla değer üreteceğimize yürekten inanıyoruz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri