Eker’den vazgeçilmez bir klasik

20 Mart 2014 Perşembe

Eker tam yağlı klasik peynir farklı lezzeti ve yeni ambalajıyla raflardaki yerini alıyor

ekerden-vazgecilmez-bir-klasik

Süt ve süt ürünleri konusunda tüketicilerini 37 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker, sütten gelen lezzetleri ile de fark yaratmaya devam ediyor.  Son teknoloji ile donatılmış yeni tesislerinde, Türkiye’nin lezzetli sütlerinden yapılan peynirler, sadece kahvaltıların değil tüm öğünlerin vazgeçilmezi, peynir sevdalıların favorisi oluyor.

Yarım yağlı, tam yağlı ve klasik tam yağlı çeşitleri ile Eker beyaz peynir ailesi, kimi zaman kahvaltı sofralarını süslerken, kimi zaman akşam yemeklerine eşlik ediyor. Kendine has lezzeti ile kahvaltılara, makarnalara, salatalara, böreklere bambaşka bir lezzet katan, kolayca dağılmayan, rahat kesilen Eker beyaz peynirler, simidin ayrılmaz eşiyken, sofraların daimi misafiri oluyor.

İçeriğindeki yüksek süt oranıyla farklılığını hemen hissettiren Eker kaşar grubu peynirleri ise, kaşar, dilimli kaşar, pizza kaşarı, örgü, dil peyniri çeşitleri ile pizzalardan tostlara, yemeklerden kahvaltı sofralarına kadar her yere apayrı bir tat katıyor, lezzeti ile fark yaratıyor.

Tüm Eker ürünleri gibi lezzet, hijyen, doğal ve kalite önceliği ile üretilen Eker peynirler, hem perakende hem de catering kanalı ile satılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri