Eker’den yeni ürün

19 Eylül 2012 Çarşamba

Süt ve süt ürünleri sektöründe 35 yıldır faaliyet gösteren Eker’den çocuklara özel yeni, uzun ömürlü UHT ambalajıyla 200 mililitrelik süt. Eker Süt, lezzeti kadar sevimli ambalajı ile de dikkat çekiyor

ekerden-yeni-urun

Eker Süt’ün lezzeti, artık uzun ömürlü UHT ambalajıyla da raflardaki yerini alıyor. Süt ve süt ürünleri pazarına yeni ürünler ve yeni ambalajlar katan, sektörünün yenilikçi ismi Eker, son olarak üzerinde inek figürü olan ambalajı ile 200 mililitrelik UHT sütlerini çocuklar ile buluşturuyor.

Sevimli ambalajı ile 200 mililitrelik UHT sütleri, özellikle okul dönemi çocukları çantalarında keyifle taşıyabilecekler. Eker’in bu yeni ürünü,  yağlı bir süt olması nedeniyle de anne-babaların büyüme çağındaki bebek ve çocukları için içimlik anlamında ilk tercihi olacak.

Eker,  200 mililitrelik UHT sütleri ile çocukların hem kalsiyum ihtiyacını gidermeyi hem de ana besin maddelerinden biri olması sayesinde çocukların obezite olmamalarına da katkıda bulunmayı amaçlıyor. Katkısız doğal sütler, okul kantinleri ve marketlerde yerini aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri