Gökhan Keser Forum Aydın’a geliyor

16 Aralık 2015 Çarşamba

Forum Aydın, Kış Festivali kapsamında ünlü sanatçı Gökhan Keser’i ağırlayacak

gokhan-keser-forum-aydina-geliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, soğuk kış günlerinde de etkinliklerinin hızını kesmiyor ve ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanını paylaşmak adına Kış Festivali düzenliyor.

Forum Aydın Kış Festivali kapsamında, 20 Aralık Pazar günü saat 15.00’da gerçekleşecek Gökhan Keser konserinde, sevilen sanatçı en popüler şarkılarıyla ziyaretçilere müzik şöleni yaşatacak. Konserde hayranları sanatçıyı canlı izleme ayrıcalığını tadarken, sanatçının hareketli şarkılarına eşlik ederek keyifli zaman geçirecek.

Saat 15.00’da başlayacak olan konser Gökhan Keser’in imza günüyle devam edecek ve hayranları sanatçıyla birebir tanışma, fotoğraf çektirme ve imza alma fırsatı yakalayarak evlerine unutulmaz anılarla dönecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri