Gordion’da Tülin Şahin rüzgarı

02 Mayıs 2013 Perşembe

Dünyaca ünlü Topmodel Tülin Şahin, Gordion AVM’de imza günü düzenledi

gordionda-tulin-sahin-ruzgari

Zengin marka karması, her zevke hitap eden yemek ve eğlence alternatifleri ile  Ankara’nın yenilikçi ve modern Alışveriş Merkezi Gordion AVM, Çağla Şikel’den sonra, bu yıl da ünlü manken Tülin Şahin ile anlaştı. 27 Nisan Cumartesi günü Gordion AVM’ye gelen Tülin Şahin burada bir imza günü düzenledi.

2013 moda, makyaj ve bakım trendlerini hayranları ile paylaşan Tülin Şahin güzelliğinin sırlarını açıkladı. Top Model olmanın ayrıntılarını yazdığı kitabını imzalayan Tülin Şahin; hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Düzenlenen stil ve imza gününde modaya dair birçok tüyo veren Şahin, Ankara'yı çok sevdiğininin de altını çizdi.

Bu yazın moda renkleri, mezuniyet kıyafetleri önerileri ve günlük bakım ritüellerini Gordion AVM müşterileri ile paylaşan Tülin Şahin; Gordion AVM'de olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Gordion AVM'ye ilk kez gelen Şahin, “Ankara'ya daha fazla moda getiriyor olmak gerçekten çok güzel bir şey. Gordion, zor bulunan dünyaca ünlü markaların bir arada olduğu modern bir AVM” açıklamasında bulundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri