Göz alıcı yeni çizgisiyle Codentry, sonbahar-kış

11 Eylül 2012 Salı

Codentry; natural ve elegan duruşu ile 2012/2013 sonbahar-kış koleksiyonunda yeni çizgisini sizlerle buluşturuyor

goz-alici-yeni-cizgisiyle-codentry-sonbahar-kis

Sonbaharın özlemini duyduğumuz bu günlerde Codentry markası sonbahar-kış için hazırlıklarını tamamladı. Stil danışmanlığını ünlü stilist Deniz Marşan’ın gerçekleştirdiği katolog çekimlerinde; Evolution, Natural Meditation ve Optical Illusion olarak 3 farklı tema oluşturuldu.

İlk tema Evolution’da koleksiyon doğadan ilham alarak şekilleniyor. Doğanın renkleri ile sonbaharın0 dinginliği koleksiyonda hissediliyor - haki, bakır ve toprak tonları… Vahşi hayvan desenleri skinny jeanlerde vücut şeklini alıp tüm dikkatleri üzerine topluyor ya da t-shirtlerde baskı olarak kullanılıyor. Etnik desenleri bir arada kullanarak Codentry kadını stilini bir adım daha öne taşıyor. Koleksiyondaki kalın örgülü hırka ve kazaklar ise uğraşılmadan yaratılmış şıklık görüntüsü için birebir.

İkinci tema Natural Meditation, Doğu Avrupa’nın geleneksel çizgileri ile Codentry genç kadınına kendi stilini yaratma deneyimi sunuyor. Kış sezonunun olmazsa olmazlarından deri detaylar koleksiyonda sıkça karşımıza çıkıyor. Kürk yakalar Codentry genç kadınını daha da çekici yapıyor. Coral, şarap kırmızısı, hardal, gül ve mürdüm renkleri kakao tonları ile kombinlenerek kış günlerinde enerji saçıyor. Jakarlar ise vazgeçilmez bir öğe olarak gardıroplarımıza giriyor!

Fütüristik detaylarla süslenen diğer bir tema Optical Illusion ise; yoğun grafik görüntüler ve sıra dışı kesimleri ile bambaşka bir Codentry kadınını yansıtıyor. Bu kadın yeni ve farklıyı denemekten asla korkmuyor… Cesur, sıra dışı ve kesinlikle stil sahibi!

Kalın çizgili kumaşlar, renk blokları ve siyah/beyaz kontrastlar koleksiyonu tamamlayıcı birer unsur. Saten, jarse ve dantel detayları her zamankinden daha feminen ve daha seksi. Korse ve taytlar ise mükemmel kadın silüetini gözler önüne seriyor. Bu temanın diğer renklerinden petrol, elektrik mavisi, gri ve derin kırmızı tonları ise grafik unsurları ön plana çıkarmaya yardımcı oluyor.

Codentry genç kadını; şehirli, dinamik, kendinden emin ve şık bir duruşa sahip siluetleriyle bu sezon daha kadınsı ve daha seksi bir havaya bürüyor. Casual ve party alternatiflerinin bir arada bulunduğu koleksiyon, hem gündüz hem de gecesi giyilebilecek stilleri birleştirerek kadınların kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayacak. Codentry mağazaları 2012-2013 sonbahar-kış sezonunda da moda tutkunlarını bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri