Gratis güzelleştirmeye devam ediyor

09 Eylül 2014 Salı

Gratis, açtığı yeni mağazalar ile hedeflerini büyüterek sınırlarını genişletmeye devam ediyor

gratis-guzellestirmeye-devam-ediyor

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak; yepyeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, İzmir Ata Caddesi ve Karşıyaka, Ankara Cebeci ve Küçükesat, Bursa Altıparmak, Denizli, Çeliktepe, Akbatı AVM ve Metrogarden AVM’de mağazalarını açtı.

İstanbul’da 93, İzmit’te 4, Çanakkale’de 2, Ankara’da 16, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 12, Eskişehir’de 3, Antalya’da 5, Kayseri’de 3, Adana’da 4, Gaziantep’de 4, Samsun’da 2, Mersin’de 3, Tarsus’da 1, Diyarbakır’da 2, Hatay’da 2, Tekirdağ’da 1, Konya’da 1, Bolu’da 1, Malatya 1, Denizli’de 2, Balıkesir’de 2, Bodrum’da 1, Marmaris 2, Fethiye 2, Kuşadası 1, Kahramanmaraş’da 2, Isparta’da 1, Trabzon’da 2, Aydın’da 3, Nevşehir’de 1, Şanlıurfa’da 1, Tokat’da 1, Bursa’da 3, Lüleburgaz’da 1, Edirne’de 1, Batman’da 1, Aksaray 1, Kırıkkale’de 1 olmak üzere toplam 188 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri