Gülben ergen Afyon’da

18 Eylül 2015 Cuma

Afyon ve çevresinin en büyük AVM’si olarak açılan, Afyon halkının yeni yaşam alanı olarak inşa edilen ve yönetimi Ece Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından gerçekleştirilen Park Afyon Alışveriş Merkezi, Afyonluları Gülben Ergen’le buluşturuyor

gulben-ergen-afyonda

Gülben Ergen, sanatçı kimliğinin yanı sıra kurucusu ve başkanı olduğu "Çocuklar Gülsün Diye" derneğinin çalışmalarını anlatmak için Banu Noyan organizasyonuyla Park Afyon Alışveriş Merkezi’ne geliyor.


2010 yılında Gülben Ergen öncülüğünde başlatılan Çocuklar Gülsün Diye kampanyasının devamı olarak kurulan ve bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde 27 anaokulu açan ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin hedefi Türkiye’nin her ilinde bir anaokulu açmak.

3 çocuk annesi olan ve her fırsatta okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken Gülben Ergen, Park Afyon AVM’de sevenlerinin sorularını yanıtlayacak.

Gülben Ergen ayrıca sosyal medyada düzenlenecek olan yarışmayı kazanan 5 kişiye, Çocuklar Gülsün Diye derneği ürünlerinden imzalayıp hediye edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri