Günaydın’dan Karadeniz'e yeni yatırım

05 Haziran 2015 Cuma

Günaydın, 43’üncü şubesini Samsun'da açtı. Günaydın'ın "Kasap & Steakhouse" konseptiyle açılan restoran ilk gününde yoğun ilgi gördü

gunaydindan-karadenize-yeni-yatirim

 

Günaydın, restoran zincirine bir yenisini daha ekledi. Samsun'un merkezinde, Sheraton Oteli'nin altında, 485 metrekare kullanım alanında 160 kişiye hizmet vermeye başlayan şube, geniş menüsü, kaliteli dekorasyonu ve deneyimli personeliyle etseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Turan Çakır, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ve Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Tanrıverdi’nin katıldığı açılışta Günaydın kurucu ortaklarından Cüneyt Asan “Farklı şehirlerde, bize en uygun noktalarda yeni şubeler açmaya devam edeceğiz. Bugün Samsun şubemiz ile Karadeniz'deki merkezimizi oluşturduk. Bundan sonra hedefimiz Avrupa ve Ortadoğu. Artık dünya markası olma vakti geldi.” dedi.

Cüneyt Asan, açılışta yaptığı konuşmada “Günaydın olarak Türkiye genelinde 43 şubemizde yılda toplam 4 milyon misafir ağırlıyoruz. Bu bizim için büyük bir gurur. Bundan sonra Karadeniz'in başkenti olarak anılan Samsun'da da aynı heyecan ve istekle misafirlerimizi ağırlamaya, her geçen gün markamıza yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi. Yarım asırdır "et bizim işimiz" sloganı ile hizmet verdiklerini belirten Cüneyt Asan, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Günaydın'ı dünya markası yapmak istediklerini belirtti.

Asan: “Türk kültürü ve Türk yemekleri tüm dünya ülkeleri tarafından büyük beğeni topluyor. Yurtdışından Türkiye'ye gelip, bizim restoranlarımıza uğrayan herkes kendi ülkesine de etlerimizi götürmek istiyor. Bu yüzden artık yurtdışında daha yaygın hizmet vermemizin vakti geldi. Bu konuda gerekli altyapı hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Bir yandan uygun lokasyon arayışlarımızı sürdürüyoruz. Çok geçmeden lezzetimiz dünyada da konuşulur olacak.” diye konuştu.

"Marifet pişirmek değil, en iyi eti seçebilmekten geçiyor"
Türkiye'nin besicilik anlamında önemli bir noktada olduğunu belirten Asan, şunları söyledi: “Entegre et tesisimizde özenle işlediğimiz etler ile güven verdik. Oluşan güvenin geri dönüşü bizi fazlasıyla memnun etti. Kendi alanımızda sahip olduğumuz tecrübe sayesinde en iyi etin hangi koşullarda elde edileceğini, hangi koşullarda keserek, dinlendirerek ve pişirerek daha lezzetli olacağını iyi biliyoruz. Dolayısıyla misafirlerimiz bize geldiklerinde bir sürprizle karşılaşmıyorlar ve alışık oldukları Günaydın kalitesini buluyorlar.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri