Hafta sonu eğlence, sanat ve müzik Kentpark’ta

19 Ekim 2012 Cuma

Kentpark Alışveriş Merkezi’nde hafta sonları yine dopdolu. Maskot tiyatrosu, oyun atölyeleri, ebru sanatı ve piyano dinletisi ile Kentpark ziyaretçilerini keyifli bir hafta sonu bekliyor

hafta-sonu-eglence-sanat-ve-muzik-kentparkta

Kentpark’ta çocuklar bir yandan oyunlar oynarken bir yandan da yeteneklerini ortaya çıkarıyor, rengarenk boyalarla resimler yapıp kendi kıyafetlerini tasarlıyor, çevreci atölye ile çevre koruma bilinci ediniyor. Çocukların yeteneklerini keşfetmek ve daha eğlenceli vakit geçirmeleri sağlamak için Çocuk Oyun Atölyesi her cumartesi 14.30-17.15 saatleri arasında Kentpar -1 bodrum kat halılı bölgede olacak.

Maskot Şov içerisinde tiyatro gösterileri, çocuk oyunları, illüzyon gösterileri, çeşitli yarışmalarla çocuklarınıza inanılmaz bir hafta sonu yaşatabilirsiniz. Çocuklarınızı gösterilere dahil edebilir, maskotlarla sahnede yaptıkları gösterileri seyredebilirsiniz. Maskot Şov her pazar 16.30-18.00 saatleri arasında.

Unutulmaz şarkılar ve ünlü klasik müzik eserleri her cumartesi 17.00-18.00 ve her pazar 16.00-17.00 saatleri arasında yapılacak. Yaratıcılık ve sabrı içinde barındıran Ebru sanatı da Kentpark’ta. Ebru sanatı standı her cumartesi ve pazar 14.00-18.00 saatleri arasında -1 bodrum kat halılı bölgede.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri