“Hal”de esnafın dediği olacak

02 Nisan 2015 Perşembe

Yeni yerine taşınacak Bayrampaşa'daki meyve sebze ve kuru gıdacılar halinin en faydalı şekilde çalışabilmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve hal esnafı bir araya gelecek

halde-esnafin-dedigi-olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, şehir içinde kalan ve kent trafiğinde önemli tıkanmalara neden olan Bayrampaşa Toptancı Hali'ni taşımak ve yeni hal modelini belirlemek amacıyla hal esnafıyla çalıştaylar düzenleyecek.

Alınan bilgiye göre, Büyükşehir Belediyesi yeni halin projelendirilmesi için 6 Nisan'da ihaleye çıkacak. İhale dosyasına göre, yapılacak yeni halin yer seçimi kriterleri, hal işletim modeli tasarımı Bayrampaşa Hali esnafıyla yapılacak toplantılar sonucu belirlenecek.

Projeye göre, Bayrampaşa'nın taşınacağı yeni hal merkezinde et ve süt ürünleri, kuru gıda, kesme çiçek, su ürünleri birbirinden bağımsız hale getirilecek. Bu amaçla Bayrampaşa Hali'nde 6 ay boyunca analiz, araştırma ve veri toplama çalışması yapılacak.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri