Happy Center’dan hediyeli turnuva

06 Haziran 2013 Perşembe

Happy Center, spora desteğini düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası ile devam ettiriyor

happy-centerdan-hediyeli-turnuva

90 şube ve 2 bin 500 çalışanı ile perakende sektöründe bölgesel liderlik hedefleyen Happy Center, düzenlediği etkinliklerle de adından söz ettiriyor. Başakşehir Spor Kompleksi’nde 8 ve 9 Haziran günlerinde düzenlenecek Masa Tenisi Turnuvası’nda erkekler ve kadınlar yetişkin kategorileriyle erkek ve kız çocuklar kategorisinde müsabakalar düzenlenecek.

Profesyonel antrenör ve hakemler tarafından yönetilecek müsabakalarda çocuklar kategorisi birincilerine Mini iPad, yetişkin kategorisi birincilerine ise Samsung Galaxy S3 hediye edilecek. Yetişkin kategorisi müsabakaları 8 Haziran Cumartesi, çocuk kategorisi müsabakaları da 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek turnuvaya katılan her bir yarışmacıyı da sürpriz hediyeler bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri