Happy Center’la Vodafone’dan iş birliği

26 Kasım 2014 Çarşamba

Vodafone, Mobiliva OTS sayesinde Happy Center’da dijital aktivite yaparak abonelerine Vodafone’dan dakika, sms ve internet paketi kazandırıyor

happy-centerla-vodafonedan-is-birligi

Mobiliva, kapsamlı Ar-Ge ve iş geliştirme çalışmaları ile Perakende & FMCG sektörlerindeki akıllı yazarkasalar üzerine geliştirdiği yaratıcı çözümleri binlerce mağaza tarafından kullanılmaya devam ediliyor.

Mobiliva OTS platformu üzerinden yapılan PİN uygulamalarına son örnek 17 Kasım günü itibari ile seçili Happy Center Mağazaları’nda başlayan Vodafone – Happy Center kampanyası oldu. 17 Kasım 2014 – 17 Mayıs 2015 tarihleri arasında seçili Happy Center Mağazaları’nda geçerli olan kampanyaya göre Happy Center müşterileri 25TL ve üstü alışverişlerinde Vodafone’dan 25 dakika, 25 SMS, 25 MB internet paketi kazanacak.

Happy Center’dan 25TL üstü alışveriş yapan tüm müşterilere, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra mali fişin hemen arkasından Mobiliva OTS tarafından üretilen bilgi fişi ile ‘PİN’ iletiliyor. Daha önce kampanyaya katılmak için 1517 kısa numarasına ‘Happy Center’ yazıp yollamış olan Vodafone aboneleri, aldıkları bu PİN sayesinde 25DK, 25SMS, 25MB hediyelerinden birini seçerek aynı şekilde 1517 kısa numarasına mesaj atacak.

Mobiliva OTS, kasadan 25TL üzeri alışveriş yapıldığını algılıyor ve müşterilerinin hediyelerini alabilmeleri için gerekli şifrelerin yine müşterilere yazarkasa aracılığı ile anında ulaştırılmasını sağlıyor. Müşteriler, bilgi fişi ile aldıkları şifreleri, seçtikleri bir hediye ile birlikte 1517’ye ücretsiz olarak kısa mesaj ile iletiyorlar ve 1 hafta süre ile kullanabilecekleri 25DK, 25SMS, 25MB hediyelerinden biri anında hatlarına tanımlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri