Hayat “Genç Kart”lılara güzel!

02 Nisan 2013 Salı

Beylikdüzü Migros AVM’nin Genç Kartlılara özel düzenlediği çekilişe katılanlar, birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyor

hayat-genc-kartlilara-guzel

Son model Vespa’lar, teknolojik hediyeler Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde Genç Kart sahiplerini bekliyor. 18 – 26 yaş arasındaki Genç Kartlılar; 1 Nisan – 15 Haziran günleri arasında kartına özel indirimlerle yapılan günlük toplam her 25 TL’lik alışveriş, 1 çekiliş hakkı kazandırıyor.

Katılmak için Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan aynı gün içinde toplam sadece 25 TL ve katlarında alışveriş yapmak ve fiş/faturaları danışmada işleterek, çekiliş çıktısı almak yeterli.

Özgürlüğünü seven Genç Kartlılar çekilişe katılarak 2 adet Vespa’dan birine sahip olma şansı kazanıyor. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi ayrıca teknoloji meraklıları gençleri de unutmuyor, 15 Haziran’a kadar sürecek olan çekiliş kampanyasında 2 adet iPhone 5, 2 adet iPad Mini ve 10 adet iPod Nano da gençlerin oluyor.

Beylikdüzü Migros AVM Genç Kart danışmadan ücretsiz olarak alabilir, AVM içerisinde yer alan kiosk ve internet sitesinden kartın durumu ve kampanyaları kolayca takip edilebilir.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri