Hayata Başka Bak!

16 Ağustos 2016 Salı

DİMES’in Hayata Başka Bak felsefesi sadece bir slogan olmakla kalmıyor, markanın iş ve iletişime bakışını da doğrudan etkiliyor. Bu bakış açısıyla, sadece dijital mecralara yönelik olarak hazırlanan ‘DİMES’le Yaz Rotalarını #KesfeBasla’ filmi, Sosyal Medya’da beğeni topluyor

hayata-baska-bak

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve Türkiye’nin önde gelen içecek markalarından DİMES, hayata başka bakmaya davet ediyor.

 

Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanan DİMES, yaz döneminde iletişim çalışmalarını, küçük kararlarla yaşanan farklı deneyimler ve eşsiz anların dinamizmi üzerine kurguluyor. Markanın iletişim çalışmalarında, dijital mecralar ve Sosyal Medya da önemli bir yer tutuyor. Sosyal Medya’nın kendine özgü yapısını göz önünde tutan DİMES, marka dinamizmini bu mecralara farklı bir dille taşıyor.

 

DİMES’intüketicisiyle özel bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, ‘Özellikle genç tüketicilerimizle iletişimimizi daha da güçlendirmek, onların kendi bakışlarından ilham almamızı, onların dinamizminden enerji almamızı sağlıyor. Bunun için de genç tüketicilerimiz ve takipçilerimizle dijital entegrasyonumuzu artırmaya önem veriyoruz” dedi.

 

Dimes’le yaz rotalarını #KesfeBaslayaz filminin, DİMES’in Hayata Başka Bak söyleminin bir yansıması olduğunu belirten Gülşen, “360 Derece iletişimde, dijital ve sosyal medya farklı bir dinamizm içeriyor. Dijital stratejilerimizi, küçük kararların hayata katabileceği büyük güzellikler ve bunlar için duyduğumuz heyecanı aktarmak, paylaşmak üzerine kuruyoruz” dedi.


 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri