“Hayatın Merkez”inde gündem spordu

05 Haziran 2014 Perşembe

M1 Merkez Konya’nın düzenlediği geleneksel “M1 Spor Oyunları’na 25 farklı daldan 5 bin 500 sporcu katıldı

hayatin-merkezinde-gundem-spordu

Geçtiğimiz günlerde M1 Merkez Konya AVM’ de yapılan “M1 Spor Oyunları”na katılım ve ilgi büyüktü. 25 farklı spor dalında 5 bin 500 sporcu 3 gün boyunca yarıştı.

M1 Merkez Konya AVM ile Akademi Organizasyon işbirliğiyle geçtiğimiz günlerde M1 Merkez Konya AVM’ de yapılan ve artık geleneksel hale gelen “M1 Merkez Konya Spor Oyunları”na Konyalıların ve bölge halkının ilgisi büyüktü.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak; “Hayatın Merkezi” olarak kültür ve sanat etkinlikleri yanında spor aktivitelerine de ev sahipliği ve proje ortaklığı yapmaktan daima büyük mutluluk duyuyoruz. Konyalıların ve bölge halkının “Hayatın Merkezi”ndeki M1 Spor Oyunlarına ilgisi bu yıl da büyüktü. 5 bin 500 sporcuyu ve yüzlerce izleyiciyi ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri