Henkel’den yine bir ilk

04 Mart 2013 Pazartesi

Henkel, lekesiz temizlik ve beyazlarda göz kamaştıran parlaklık için Persil Duo Caps’i geliştirdi. Üstün leke çıkarma performansı ve daha fazla parlaklık veren ikili formülü ile Persil Duo Caps, hanımların çamaşırda tüm beklentilerini karşılıyor

henkelden-yine-bir-ilk

Özel olarak geliştirilmiş patentli ikili formülü ile fark yaratan Persil Duo Caps, ürün şekli ve formülü ile de benzersiz. Persil Duo Caps’in yeşil tarafında bulunan parlaklık etkili konsantre formülü, çamaşırlarda ekstra parlak beyazlık sağlıyor. Mavi tarafındaki leke çıkarıcı enzim karışımı ise en inatçı lekelerle bile kolayca başa çıkıyor.

Her bir Persil ikili jel kapsülü, suyla temas eder etmez çözünmeye başlıyor ve yıkamanın başlangıcından itibaren tüm gücüyle çamaşırların kalbine nüfuz ediyor. Yüzde 100 çözündüğü için çamaşırlarda ve çamaşır makinesinde hiçbir iz bırakmadan mükemmel temizlik sağlıyor.

Persil Duo Caps, kolay dozajlama olanağı sağlayarak da hanımların işini kolaylaştırıyor. Persil ikili jel kapsüllerini boş çamaşır makinesinin içine koyduktan sonra çamaşırlarınızı her zamanki gibi doldurmanız, kusursuz temizlik için yeterli oluyor. Tek başına bir kapsül, bir makine çamaşırı yıkamak için yetiyor. Üstelik konsantre formülü sayesinde hem daha az yer kaplıyor hem de doğayı korumaya yardımcı oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri