Hıdırellez Mall of İstanbul’da kutlandı

07 Mayıs 2015 Perşembe

Mall of İstanbul, 1’inci yılına özel düzenlediği Bahar Karnavalı kapsamında Hıdırellez’i de tam bir şenlik havasında kutladı

hidirellez-mall-of-istanbulda-kutlandi

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, 1’inci yılında birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor ve baharın müjdecisi olan Hıdırellez’i de tüm coşkusuyla ziyaretçileriyle kutluyor.

Konuk Suzan Kardeş oldu
Ünlü sanatçı Suzan Kardeş, 5 Mayıs Salı günü saat 20.00’da verdiği özel bir konser ile Hıdırellez`i Mall of İstanbul’da karşıladı. Hıdırellez’in geleneklerinin de tüm coşkusuyla yaşandığı Mall Of İstanbul’da muhteşem bir kutlama düzenlendi. Özenle hazırlanan özel dilek ağaçlarına dilekler dilenerek gerçekleşen kutlamalarda, görkemli bir yapay Hıdırellez ateşi de yakıldı.

Karnaval süresince ip cambazı, tahta bacak, ateş cambazı şovlarıyla etkinliklere renk katan Mall Of İstanbul’da 16 Mayıs’ta ise ünlü alternatif rock grubu Model sahne alacak. Model’in en sevilen şarkıları ve dinamik canlı performansı ile gençlerin yerlerinde duramayacağı bir konser yapılacak.
Haziran ayına kadar sürecek "Bahar Karnavalı" kapsamında Mall of İstanbul, ilhamını çiçeklerden alan birbirinden eğlenceli etkinliklerle ziyaretçilerine baharın coşkusunu yaşatmaya devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri