Reteyes, Perakende.org Ailesi’ne katıldı

23 Temmuz 2013 Salı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Mağaza içi akıllı ölçümleme ve kişi sayım çözümleri alanında faaliyet gösteren Reteyes, Perakende.org’un yeni kurumsal üyesi oldu

reteyes-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, Reteyes oldu. 2012 yılında kurulan ve mağaza içi akıllı ölçümleme ve kişi sayım çözümleri alanında faaliyet gösteren Reteyes, sektöre sesini Perakende.org’dan duyuracak.

Reteyes, perakendecilerin müşterilerine dokunduğu tüm noktalarda, ileri analiz kabiliyeti kazandıran ölçeklenebilir çözümler ile perakendecilere daha etkin yönetme, kaçırılan fırsatları ortaya çıkartarak değere dönüştürme imkanı sağlıyor.

Reteyes’ın sunduğu çözümler arasında ziyaretçi trafik analizi, yüz tanıma, yaş-cinsiyet ayrımı ile kasa, servis kuyruk analizi; görsel, vitrin, reyon etkileşim ölçümü yer alıyor. Ayrıca mağaza içi yoğunluk, müşteri davranışları, müşteri alışkanlıkları, dönüşüm ölçüm ve analizi konularında danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Reteyes, çözümleri ile mağaza ve satış noktalarındaki tüm bilgi kaynaklarından operasyon ve müşteri davranış verisi toplayarak perakendecilerin bilgi seviyelerini ve analiz kabiliyetlerini artırmayı hedefliyor.

Uzman kadrosu ile pazarın önemli oyuncularından biri olmayı hedefleyen Reteyes, sunduğu çözüm ve hizmetlerle perakendecilerin mağazadaki gözü olmayı amaçlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri