H&M Denizli’deki ilk mağazasını AquaMall’da açacak

08 Eylül 2016 Perşembe

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, Denizli’de ilk mağaza açıyor. Büyük açılış 22 Eylül Perşembe günü Sinpaş AquaCity’nin alışveriş merkezi AquaMall’da saat 12.00’de gerçekleşecek

hm-denizlideki-ilk-magazasini-aquamallda-acacak

2010 yılında Türkiye pazarına giriş yapan H&M, Türkiye’de 19 farklı ilde 53 mağaza ile yer alıyor. H&M, Denizli AquaMall AVM’deki mağaza açılışı ile markanın Türkiye’deki mağaza sayısı 54’e ulaşacak.


H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coelner, Ege Bölgesi’ndeki büyümeyi şu sözlerle anlattı: “Ege Bölgesi’ndeki büyümemize İzmir ile başlamıştık. Denizli’deki ilk mağazamız ile çok önem verdiğimiz bu bölgede büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin her yerinde yoğun ilgi gören markamızın Denizlili moda severleri de çok sevindireceğine inancımız tam. Mağazamızla son moda ürünleri keyifle alacakları harika bir moda cenneti sunacağız.”


H&M AquaMall alışveriş merkezi içersinde, 2 bin 400 metre kare satış alanından ve iki kattan oluşacak. Mağaza haftanın her günü hizmet verecek. Müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatacak şekilde hazırlanan mağaza Denizlili moda severlere, kadın, erkek ve çocuk için en yeni H&M koleksiyonlarını, zamansız klasiklerden oluşan Modern Klasik’i, en iyi basicleri, spor serisi H&M Sport’u, gençlerin favorisi Divided’ı, bunun yanı aksesuar, iç giyim ve yeni güzellik konsepti H&M Beauty’i sunacak. İlk kez Denizlili moda severler ile buluşacak olan H&M açılış gününe özel pek çok sürpriz hazırladı. “Erken kalkan kazanır” sloganıyla sıraya giren ilk 100 kişi yüzde 20 indirim kazanacak. Ayrıca açılış gününe özel kadın üstler 10 TL, erkek gömlek ve tişörtler 15 TL, çocuk üstler 15 TL’den, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar 20 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. H&M, Denizli AquaMall AVM’deki açılışı ile 36 kişiye istihdam sağlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri